Font Size

SCREEN

Profile

Layout

Menu Style

Cpanel

Çavuşoğlu Nakliyat

Samsun evden eve nakliyat firmamız kuruluş yılından bu zamana kadar kaliteli hizmet anlayışından hiç bir zaman ödün vermeden sigortalı taşımacılıkta her zaman bir adım önde olmayı başarmıştır. Evden eve nakliyat firmamız tüm ekip ve ekipmanları ile hizmetinizdedir. Eşyalarınızı değil YUVANIZI TAŞIYORUZ bilinci ile çalışmaktayız.

 

Asansörlü Evden Eve

  Çalışma prensiblerinden asla taviz vermeyen Çavuşoğlu evden eve nakliyat artık Asansörlü Nakliyat hizmeti ile eşyalarınızı çok daha güvenli ve hızlı taşıyor. Samsun asansörlü evden eve nakliyat alanında uzman kadrosu ile hizmet veren Çavuşoğlu , taşımacılıkta yenilikleri en iyi şekilde getiren firma olmayı başarmıştır.

Nasıl Çalışıyoruz.

Biz eşyalarınızı taşıma noktasında öncelike ücretsiz ekspertis hizmeti ile eşyalarınızı tespit ediyor, evden eve  nakliyesi yapılacak eşyaların malzemelerini belirleyip siz değerli müşterilerimizin bütçelerini sarsmayacak şekilde ideal fiyat anlayışı ile hizmet veriyoruz. Önceliğimiz eşyanın güvenliği politikamız ile sigortalı nakliyat yapıyoruz.

Samsun Asansörlü Evden Eve Nakliyat 0535 248 36 22

Çavuşoğlu nakliyat olarak Samsun'da  nakliyat hizmeti veriyoruz. Samsun asansörlü taşımacılık hizmetimizde asansör kurulumumuz ile eşyalarınızı 15 kata kadar asansörlü olarak taşıyoruz. Asansörümüz kendimize ait olup eşyalarınızı artık çok daha güvende taşımaktayız. Asansörlü nakliyatta asansör hangi durumlarda kurulur , asansörlü taşımacılık şehirler arasıda yapılır mı vb soruların cevabını yazımızın devamında acıklayoruz.

 Günümüz dünyasında yapılan yeni binaların bir çok asansör kurulumu için müsait olmakla birlikte bir çok eski yapılarada asansör kurulumu yapılabilmektedir. Asansörlü nakliyat genellikle 4 ve üste katlarda tercih edilsede bina merdiven boşlularında sıkıntı olan binaların alçak katlarınada kurulabilmektedir. 15 kata kadar çıkarabilme kapasitesine sahip olan asansörümüz Samsunda hemen hemen tüm müşterilerimizin taleplerine cevap verebilecek durumdadır.

Samsun asansörlü naklıyat yapılabilmesi için aşağıdaki şartların yerine gelmiş olması yeterlidir.

 

Samsun Asansörlü Evden Eve Nakliyat için Şartlar.

  • Asansör kurulacak olan binanın eşyaların yükleneceği veya indirileceği cephenin müsait olması.
  • Asansör aracımızın binaya 15 metre yada daha yakına kadar yaklaşabilmesi.
  • Asansörlü taşımacılık yapılacak evin katının 15 kat ve 15 kat altında olması gerekir.
  • Taşınacak olan eşyaların binanın asansör kurulan cephedeki cam yada balkondan geçebilecek durumda olması.

  Bu şartları sağlayan bir çok binaya asansör kurulumu gerçekleşebilmektedir. Asansörlü taşımacılık yapılmadan önce firmamız gerekli tesiptleri yapabilmesi için sizlere ücretsiz eksperini göndermesi ilk şartımızdır. Eşyaların asansör ile taşınması ve sağlıklı nakliye için mutlaka bizlerden bilgi ve fiyat almayı unutmayınız. İyi taşınmalar...


Ziyaretçi Sayacımız

Bugün10
Dün20
Bu Hafta106
Bu Ay326
Toplam26024

Currently are one guest and no members online


Kubik-Rubik Joomla! Extensions

Çavuşoğlu Yenilikler

Çavuşoğlu Asansörlü taşımacılık ile evden eve ile hizmetinizdedir.:

Sosyal Ağlarımız

Twitter da Biz