Font Size

SCREEN

Profile

Layout

Menu Style

Cpanel
 • Asansörlü Evden Eve Nakliyat Samsun

  Samsun evden eve nakliyat firmamız sizlere asansörlü taşımacılık hizmeti sunmaktadır.Asansörlü evden eve nakliyat yaparken bir çok noktaya dikkat ediyoruz. Samsun asansörlü taşımacılık için yazımızın devamını okuyabilirsiniz Devamı

 • Yetki Belgeli Nakliyat

  Evden eve nakliyat firması olarak işimiz tam manada yapmak adına tüm belge ve şartlara sahip olan firmamız K3 ve K1 belgelerine sahip bir firmadır.

 • Profesyonel Paketleme Hİzmeti

  Evden eve nakliyat firmamızın bünyesinde faaliyet gösteren kişi yda kişiler işlerinde uzman olup 8 kişiden oluşan taşıma ekibimizin içinde 2 adet mobilya ustası(marangoz) olup mobilya montaj ve demontaj için gerekli ekipmanlarımız full takım mevcuttur.

 • Evden Eve Nakliyat Araçlarımız

  Evden eve nakliyat araçlarımız 2 adet kamyon ve 1 adet asansörümüz mevcut. Araçlarımız gerek şehiriçi nakliyede gerekse şehirler arası taşımacılıkta tüm taleplerinize cevap verebilecek ekipmanlara sahip bakımlı ve temiz araçlardır.

 • Samsun Evden Eve Nakliyat

  Samsun evden eve nakliyat firmamız ev eşyası taşımacılığından profesyonel ekip , bakımlı araçları ve asansörlü taşımacılık ile sizlere ambalajlı,sigortalı ve hızlı bir nakliyat hizmeti sunmaktadır.Evden eve nakliyatta Samsun'da lider olan firmamız referans listesini hızla büyüten kurumsallaşan ciddi bir firmadır. Devamı

Çavuşoğlu Nakliyat

Samsun evden eve nakliyat firmamız kuruluş yılından bu zamana kadar kaliteli hizmet anlayışından hiç bir zaman ödün vermeden sigortalı taşımacılıkta her zaman bir adım önde olmayı başarmıştır. Evden eve nakliyat firmamız tüm ekip ve ekipmanları ile hizmetinizdedir. Eşyalarınızı değil YUVANIZI TAŞIYORUZ bilinci ile çalışmaktayız.

 

Asansörlü Evden Eve

  Çalışma prensiblerinden asla taviz vermeyen Çavuşoğlu evden eve nakliyat artık Asansörlü Nakliyat hizmeti ile eşyalarınızı çok daha güvenli ve hızlı taşıyor. Samsun asansörlü evden eve nakliyat alanında uzman kadrosu ile hizmet veren Çavuşoğlu , taşımacılıkta yenilikleri en iyi şekilde getiren firma olmayı başarmıştır.

Nasıl Çalışıyoruz.

Biz eşyalarınızı taşıma noktasında öncelike ücretsiz ekspertis hizmeti ile eşyalarınızı tespit ediyor, evden eve  nakliyesi yapılacak eşyaların malzemelerini belirleyip siz değerli müşterilerimizin bütçelerini sarsmayacak şekilde ideal fiyat anlayışı ile hizmet veriyoruz. Önceliğimiz eşyanın güvenliği politikamız ile sigortalı nakliyat yapıyoruz.

Samsun Evden Eve Nakliyat 0535 248 36 22

      Samsun nakliyat firması olan Çavuşoğlu Taşımacılık olarak sizlere nakliyat hakkında kısaca bilgi verelim.Evden eve naklıyat günümüz dünyasında tüm insanların bildigi bir sektördür. Nakliyat ambarından ayrı bir sektör olan evden eve taşımacılık, ev eşyalarının taşınması üzerine kurulmuş olan bir ticaret alanıdır. Bizlerde Samsun evden eve nakliyat alanından ev eşyalarının güvenli, sigortalı ve hızlı bir şekilde taşınması için gerek Samsun şehir içi , gerekse şehirler arası taşımacılık alanın faaliyet göstermekteyiz.

     Çavuşoğlu evden eve nakliayat olarak ev eşyası taşımacılığını 4 aşamada gerçekleştirmekteyiz. Şehiriçi ve şehirler arası taşımacılıkta durumlar aynıdır. Peki bu aşamalar nelerdir.

 1.  İlk aşama taşınacak olan eşyaların tespiti ya da listelenmesidir. Eksperi mümkün olan eşyaların tespit edilmesi için ücretsiz eksperimiz eşyalara bakmak için öncelikle eşyanın alınacağı adrese gider ve tespitte bulunur. Burada evden eve nakliyat firması olarak sizlere farklılıklarımızdan ve taşımada yapılacak olan işcilikten bilgiler verilirken, sizlerinde taleplerini not ederek eşyanın tespiti yapılarak nakliyat fiyatı belirlenir.
 2. İkinci aşama olarak Samsun evden eve nakliyat firmamız eşyalarınızı taşıyacak olan ekibimiz ile görüşerek yapılacak işi hakkında ve eşya hakkında bilgi verir. Eşyalarını taşıyacak , ambalajlayacak ve mobilyalarının sökülüm ve kurulum işlemlerini yapacak işçi ve marangoz ustalarını belirler.
 3. Eşyalarınızın taşınması için tüm ihtiyaclar malzemeler ve ekib belirlendikten sonra taşıma günü belirlenip ogün için sizlere gerek yazılı gerekse sözlü sözleşme yapılır. Samsun evden eve nakliyat için şehiriçi yada şehirler arası taşımacılıkta firmamız sizlerden kapora alma hakkına sahiptir.
 4. Taşıma günü geldiğinde sizlerle yapılan anlaşma doğrultusundan eşyalarının araçlarımıza yüklenir ve sigorta işlemleri yapılır. Şehiriçi taşımacılığından aynı gün teslimat ve kurulum yapılır. Şehirler arası evden eve nakliyatta ise teslimat günler değişmektedir. Sizlere belirtilen günlerde eşyalarınızın teslimatı ve kurulumu yapılır.

Samsun  firması olan Çavuşoğlu nakliyat eşyalarınızı taşırken sizlerin anılarını , yuvasını ve değerlerini taşıdığı bilinciyle hareket eder. Sizler işlerinizi yaparken bizlerde işimizi yapıyoruz. Çavuşoğlu nakliyat firmasının referasn listesinin hem mutlu ve huzurlu taşınmasının sebebi bizler işimizi severek yapıyoruz.

Çavuş Kılış

0506 882 35 13

0535 248 36 22

Çavuşoğlu Evden Eve Nakliyat Firma Sahibi

 


Firma Yetkilisi

 • Samsun evden eve nakliyat firmasını 2005 yılından bu zamana kadar hızla büyütme hayali ile kurmuştum. İşlerimizdeki başarımız ve müşteriye verdiğimiz değerden dolayı bugün Samsun'un lider nakliyat firması olmanın gururunu yaşıyorum. Tüm ekib arkadaşlarıma ve bizlere referans olan  tüm müşterilerime çok teşekkür ederim.

  Çavuş KILIÇ

  Çavuşoğlu Asansörlü Nakliyat Firma Sahibi

  0506 882 35 13 -- 0535 248 36 22

  Son Öğeler

Ziyaretçi Sayacımız

Bugün10
Dün20
Bu Hafta106
Bu Ay326
Toplam26024

Currently are 3 guests and no members online


Kubik-Rubik Joomla! Extensions

Çavuşoğlu Yenilikler

Çavuşoğlu Asansörlü taşımacılık ile evden eve ile hizmetinizdedir.:

Sosyal Ağlarımız

Twitter da Biz